Haber

Malatya il protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları

Malatya Valisi Hulusi Şahin ve il protokolü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Vali Şahin yaptığı açıklamada, tarafsız, ilkeli, basiretli, ahlaklı ve özgür basının ülkenin tüm dinamiklerini olumlu etkilediğini, sorunlara daha sağlıklı ve çok yönlü bakışı güçlendirdiğini belirtti.

Gazetecilerin toplumu en doğru biçimde bilgilendirmek için var gücüyle çalıştıklarını belirten Şahin, “Hayatın her alanında önemli bir yeri olan basın emekçilerimizin ve gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde katkı sağlayan ve bu anlamda hayati rol oynayan değerli basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dilerim.” değerlendirmesini yaptı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kamu yararına hizmet eden basın mensuplarının sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kentin ve ülkenin kalkınmasına ve kalkınmasına değerli katkılar sağladığını belirtti.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün kıymetini belirterek, “Gazetenin mücadelesi sonucunda kazanılan hakların kazanıldığı bu anlamlı gün çok önemli bir gün. işçiler yasalaştı.” terimini kullandı.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Cet Sadıkoğlu ise demokratik, ahlaki ve sosyal sorumluluk bilinciyle mesleğini icra eden tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, toplumun doğruyu alma hakkını sağlamak ve halkı gerçeğe ulaştırmak için özveriyle çalışır.

omerli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu