Yaşam

Tarık Papuççuoğlu, 29 yıllık eşinden neden boşandığını itiraf etti: Genç bir kadına aşık oldum

360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk olan Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Tarık Pabuççuoğlu, 29 yıllık eşinden neden boşandığını ve yıllar sonra neden bir araya geldiklerini anlattı.

“EŞİME GENÇ BİR KADINA AŞIK OLDUĞUMU SÖYLEDİM”

Kalaycıoğlu’nun “Eşinizle yıllar sonra neden yollarınızı ayırdınız?” “Sana ne?” Tarık Pabuççuoğlu, “Eşimle ciddi bir çatışmamız olmadı. Aşık oldum. Aşık olma ihtiyacı hissettim. 29 yıl sonra aşık olunca bunu ilk ona söyledim.” .Pişman değilim.Başka bir amaçla yapmadım bu değişikliği,bana oldu.50 yaşlarında.” “Bütün erkeklerde olur bu. Kimi bastırır, kimi ezer, kimi de tamamen kırar. Ama mutlaka her erkekte olur. Benim de başıma geldi. Eşimle kol kola mahkemeye gittik. Bir kadının bunu olgun bir şekilde kabul etmesi mümkün değil” dedi.

“SEVDİĞİM KADINLA 8 YIL BERABER OLDUM”

Pabuççuoğlu, ayrıldıktan sonra eşiyle bağlarını koparmadığını, aşık olduğu genç kadınla 8 yıldır birlikte olduğunu söyledi. “Çok genç ve sevgi doluydu. 8 yıldır birlikteydik ve bitti. Onunla evlilik ya da çocuk düşünmedim.”

“KIZ KIZIMI BIRAKTIKTAN SONRA EŞİMLE GERİ DÖNDÜM”

Usta oyuncu, “8 yıldır birlikte olduğu eşinin yanına dönünce nasıl tepki verdi?” sorusu üzerine sözlerini şöyle sürdürdü: “Eşim kapattığı kapıyı takmadı. Bana çok doğal geldi. Söylediğim kimseye kabul etmiyor ama bana mümkün geliyor. Bu süreçte çok şey oldu.29 yıldır eşimle çok iyi arkadaş olduk.Arkadaş “Evlenmeyi beceremeyen çiftler ayrılıyor. Hayattaki en iyi arkadaşım karımdır. İkinci kez barıştığımda eski eşim evlenmek istemedi. Tekrar karımla evlendiğim şekle geri dönebilir miyim diye düşündüm.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu